گفتگو با عشق گفتگو با عشق .

گفتگو با عشق

سريال هاي متفاوتي كه در شبكه نمايش خانگي ركورد زدند

سريال هاي متفاوتي كه در شبكه نمايش خانگي ركورد زدند

نزديك به سي سال است كه مهران مديري دارد سريال مي‌سازد و هر كارش فارغ از كيفيت و موضوع به زمان خود جزو آثار مهم و پربيننده بوده. با اين وجود كارنامه مديري از نظر آثار موفق و ناموفق نموداري سينوسي دارد و بارها پيش آمده كه بعد از موفقيت‌هاي همه‌جانبه با شكست‌هاي غافلگيركننده مواجه شود. همين كنجكاوي را پيرامون ساخته جديد او افزايش مي‌دهد؛ آيا با يك اثر موفق ديگر مواجه خواهيم شد يا سريالي كه بعدا كمتر كسي آن را به ياد خواهد آورد؟
پخش سريال دراكولا مهران مديري يا همان فصل دوم سريال موفق هيولا به تازگي آغاز شده و به همين بهانه در فيليمو شات نگاهي داريم به ساخته جديد مهران مديري.

هيولا در كارنامه مديري به اثر مهمي تبديل شد، تقريبا موفق‌ترين اثر او در دهه نود كه براي آن مي‌توان دلايل متعددي را برشمرد؛ از همكاري مجدد با پيمان قاسم‌خاني پس از سال‌ها، براي طراحي قصه و روايت، گرفته تا پرداختن به موضوعي روز و همين‌طور دور شدن از فضاي تكراري چند مجموعه قبلي‌. حال، دراكولا دنباله‌اي است بر يك سريال موفق كه با فاصله‌اي حدودا يك ساله روانه بازار شده. هيولا داستان هوشنگ شرافت معلم ساده‌اي را روايت مي‌كرد كه در طول زندگي‌اش به دليل شرافت و پاكدستي به هيچ جا نرسيده بود اما آشنايي‌اش با كامران كامروا و برداشتن اولين گام‌هاي كج، مسير زندگي‌اش را براي هميشه تغيير مي‌داد. در دراكولا خبري از خانواده شرافت و ديگر شخصيت‌هاي فصل اول نيست و اين بار كامران كامروا (با نقش‌آفريني خود مهران مديري) به شخصيت مركزي قصه تبديل شده. كامروا به طرز نامعلومي از زندان آزاد شده، مجددا با يك زن ثروتمند ازدواج كرده، با راه انداختن يك بنياد خيريه زندگي تازه‌اي را تشكيل داده و فرزندش هم به خارج از كشور رفته و يك بنگاه شرط‌بندي و قمار اينترنتي زده. در فصل دوم قرار است كه ببينيم كه كامروا چطور به يك مفسد اقتصادي تبديل شده و چطور به فعاليتش ادامه مي‌دهد و همين بهانه‌اي است براي سرك كشيدن به زندگي طبقه‌اي كه هيچ وقت از نزديك ديده نشده.

 

در شرايطي كه طبقه متوسط به بن‌بست رسيده و رسما هيچ مسير روشني را پيش‌روي خودش نمي‌ديد و اين باور عمومي در جامعه شكل گرفته بود كه در اين مملكت از راه راست نمي‌شود به جايي رسيد، هيولا با انتخاب قهرماني هميشه شكست خورده و مفلوك از اين طبقه و سوق دادن او به سمت خلاف، الگوي دراماتيك جذاب و درگير‌كننده‌اي داشت كه به راحتي مي‌توانست با مخاطب ارتباط برقرار كند. در دراكولا فعلا خبري از قطب دراماتيك همدلي‌برانگيز در قصه نيست و داستان به طور كامل در يك طبقه تازه به دوران رسيده اتفاق مي‌افتد. اينجاست كه مي‌توان پيش‌بيني كرد مسير سختي پيش‌روي سريال باشد.

در يكي دو سال گذشته، بحران اقتصادي و اختلاف طبقاتي در كشور به اوج خودش رسيده و تصويري كه در فضاي مجازي از زندگي مرفه و اعياني اقليتي محدود منتشر شده توامان توجه و نفرت عموم مردم را در پي داشته. اين را بايد اضافه كنيد به سابقه پررنگ گرايش‌هاي چپ در فضاي فكري و رسانه‌هاي ايراني كه هميشه به شكلي ستيز با سرمايه و سرمايه‌داري را تقويت كرده. در اين وضعيت رفتن به سراغ طبقه فوق مرفه در ايران كه به طرز مشكوكي معلوم نيست از كجا و چگونه به اين ثروت دست پيدا كرده، بدون شناخت و نشاني دقيق به شدت مي‌تواند سوءتفاهم‌برانگيز باشد و به تصويري جعلي منجر شود كه مخاطب آن را پس مي‌زند.

u2r_z8.jpg

در سريال دراكولا سازنده به سراغ شخصيت‌ها و فضايي رفته كه در فصل قبلي به عنوان قطب منفي بالقوه قصه معرفي شده بودند و اين بار هرچقدر هم كه براي هجو و تمسخر اين طبقه تلاش شود، بدون وجود شخصيت يا عنصري كه همدلي بيننده را جلب كند، قصه به سختي پيش مي‌رود؛ چرا كه نيازمند برخورد و تضادهاي دراماتيك است. جداي از اين، تجربه ثابت كرده كه دنباله‌سازي براي آثار موفق به اندازه كافي كار سختي هست و بايد توقع بالاي مخاطبان را در همان بدو امر برآورده كند.

مديري حدود يك دهه قبل با قهوه تلخ، فارغ از كيفيت، راهي پيدا كرد براي شوخي و نقد حاكمان در مقابل مردمان. دهه بعد، در آثارش انگشت خود را تماما به سمت مردمان نشانه گرفت. دراكولا به سراغ موضوعي رفته كه بدون خط‌كشي روشن و مشخص، ممكن است در پرداخت و نمايش به مشكل بخورد. حداقل تجربه تماشاي اپيزود اول سريال نشان مي‌دهد كه براي مديري حمله به طبقه ثروتمند نوكيسه در ايران امروز، بدون شرح و تفسير دقيق و درست از خاستگاه اين طبقه، نسبت به هر چيزي اولويت داشته، حتي خلق موقعيت‌هاي كمدي و روايت داستان.

 

مسلما نام مهران مديري براي شروع مي‌تواند موفقيت هر اثري را تضمين كند اما در شرايط فعلي كه مخاطبان با بي‌شمار شبكه مواجه‌اند و حق انتخاب آن‌ها در حوزه محصولات توليدي پلتفرم‌هاي پخش آنلاين افزايش پيدا كرده، راضي نگه داشتن بيننده از هر زماني سخت‌تر شده. بايد ديد كه اين بار مديري با دراكولا در مقابل چنين چالش سختي چگونه عمل مي‌كند.

انيميشن ديرين ديرين

داستان انيميشن ديرين ديرين

ديرين ديرين نام يك مجموعه پويانمايي ايراني در ژانر طنز است كه با كارگرداني و تصويرگري علي درخشي است كه به مشكلات اجتماعي و اقتصادي و زيست محيطي مي پردازد اولين قسمت اين مجموعه مسافرت هاي نوروزي بود. اين مجموعه نخستين بار در نوروز ?? منتشر شد و سريال آن در سال 99 از طريق فيليمو پخش شد. محمدرضا عليمرداني گويندگي تمام قسمت ها و شخصيت هاي اين انيميشن را تا كنون بر عهده داشته است فقط در قسمت هاي رپچه ليدا مومني همراه محمدرضا عليمرداني گويندگي مي كند.

درباره كارتون ديرين ديرين

سريال ديرين ديرين به كارگرداني علي درخشي در سال 1399 ساخته شده است. اين سريال محصول كشور ايران و در ژانر انيميشن و كمدي مي‌باشد. .

 

به گزارش روابط عمومي فيليمو، سريال طنز «ديرين ديرين» با شعار «احمقانه‏‌ترين سريال ايران»، پس از بررسي رفتاركاربران و ثبت آمار بازديد مخاطبان در هفته اول انتشار، ركورد 3 ميليون و 878 هزار و 73? دقيقه تماشا را ثبت كرده است.
اين پويانمايي به كارگرداني علي درخشي و تهيه كنندگي عبدالحسين و محمد ابوالحسني، به سراغ موضوعات و مشكلات اقتصادي، اجتماعي و زيست محيطي رفته است و محمد رضا عليمرداني (دوبلور، خواننده و بازيگر با سابقه صداپيشگي 23شخصيت اين سريال چون راوي، وي، قرمزاني، قهواني، اينيوعه و …) صداپيشگي تمامي شخصيت‌ها و‌كاراكترهاي اين انيميشن را برعهده دارد.

همچنين نظرات ثبت‌شده در پلتفرم فيليمو و رفتارشناسي كاربران، نشان از استقبال مردم از سريال‏‌هاي تك‌موضوعي با مدت زمان كوتاه دارد و مجموعه «ديرين ديرين» نيز در ?0 قسمت 20 دقيقه‏‌اي با پخش دو قسمت موردتوجه و رضايت مخاطبان قرار گرفته است.

اين سريال، محصول استوديو پويانمايي نسل انديشه سبز است و روزهاي شنبه و يكشنبه هر هفته از فيليمو پخش مي‌‏شود.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۴۸:۵۰ توسط:صمن موضوع:

تجاوز جنسي چيست؟| انواع تجاوزجنسي

تجاوز جنسي چيست؟| انواع تجاوزجنسي

 

 زماني كه فردي را به زور كتك و خشونت وتهديد و اهانت، وادار به انجام رابطه ي جنسي كنند تجاوز جنسي صورت گرفته است.و به آن فردي كه ديگري رامجبور به انجام نزديكي جنسي كرده متجاوز گفته ميشود.

ممكن است درمواردي هم فرد درحالت بيهوشي يا مستي يا خواب آلودگي باشد.

يااز مواد مخدر استفاده كرده و حالت عادي و هوشياري ندارد يا بيمار يا مصدوم يا معلول ذهني باشد و با آنها رابطه جنسي برقرار شودتجاوزجنسي صورت گرفته است.

ياحتي نزديكي كردن فرد بالغ با كودكان و افراد كم سن و سال،هرچند آن كودك رضايت داشته باشد نيز تجاوز جنسي تلقي ميشود.

 

انگيزه ها

نظرهيلز، يكي از روانشناسان محقق درباره ي تجاوز، انگيزه فرد متجاوز را بخصوص در تجاوز به غريبه چنين ميداند.

 

خشم: گاهي زني رابطه اش را بامردي تمام ميكند و مرد بخاطر خشم و نفرتي كه در دلش وجود دارد به آن زن تجاوز ميكند

 

قدرت: فرد متجاوز مي خواهد زور وقدرتش را به فرد مقابل نشان بدهد.

 

ديگر آزاري: بعضي از آزارگران فرد مقابل را مورد آزار و كتك قرار ميدهند تا با خشم به تحريك جنسي برسند وآن فرد را مورد تجاوز قرار ميدهند.

 

گروه گرايي بزهكارانه: اين دسته از تجاوزگران تعدادشان از دونفربيشتر است و يك گروه هستند كه به فردي حمله ميكنند و به اوتجاوز ميكنند.

 

ارضاي ميل جنسي: به اين عمل "اقدام  تكانشي"گفته ميشود،يعني فرد متجاوز نمي تواند جلوي خواسته جنسي اش رابگيرد.

 

انواع تجاوز جنسي

 

?-تجاوز افراد غريبه

دراين نوع تجاوز دوطرف آشنايي قبلي باهم ندارند و همديگر را نميشناسند  و تجاوز جنسي صورت ميگيرد.

 

?-تجاوز فرد آشنا (دوست صميمي)

دراين نوع تجاوز فرد قرباني متجاوزگر را ميشناسد ويا باهم دوست بوده اند.

وقرباني خودش را بخاطر اعتماد بيجاو ضعف درانتخابش سرزنش ميكند.

دراين جاافراد به دليل نداشتن آگاهي لازم درباره تفاوت بين تجاوز جنسي و تجربه جنسي دچار مشكل ميشوند و زماني كه اين دونفر باهم رابطه ي بسيار صميمي دارند مرد،زن را وادار به آميزش به طور كامل ميكند.

دربسياري از موارد زن باردار ميشود بدون اينكه طرفين از آن اطلاعي داشته باشند فقط و فقط بخاطر نداشتن آگاهي درمسائل جنسي شان است.

 

عواملي وجود دارد كه پيامدهاي اين رابطه هارا بحراني تر ميكنند،براي مثال؛

-محدودسازي فضاي خانواده و فضاي اجتماعي و آموزشي در ارائه معلومات لازم دراين خصوص.

-داشتن احساس شرم و گناه

 

تجاوز در رابطه زناشويي:

اين نوع از تجاوز در رابطه ازدواج انجام ميشود.

در زمان هاي گذشته شوهر بدون رضايت زن رابطه جنسي اش را برقرار ميكرد و تجاوز محسوب نميشد و زن هاهم بايد باهر رفتار جنسي كه با آنها ميشد كنار مي آمدند و هرزمان كه شوهر به رابطه جنسي نياز داشت زن بايد بدون چون و چرا قبول ميكرد و مرد حق خود ميدانست كه هر زمان اراده كند زن دراختيارش باشد.

امروزه نيز در كشورهاي خارجي و بخصوص آمريكا مردان از اين حق برخوردارندو تا زماني كه آزار جسمي وارد نشود تجاوز محسوب نميشود.

امروزه تجاوز زناشويي دركتاب قانون تثبيت شده است ولي زناني كه دچار تجاوز زناشويي شده اند متاسفانه آن را به پليس اطلاع نميدهند و از نظر جسمي و عاطفي مانند ساير قربانيان تجاوز آسيب ميبينند.

 

جهت ارتباط با مشاوران و روانشناسان آنلاين گپچه و دريافت مشاوره جنسي با ما در تماس باشيد.

 

منبع: مشاوره آنلاين گپچه


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۴:۳۰:۳۶ توسط:صمن موضوع:

راهنماي انواع پرده

راهنماي انواع پرده

پرده يكي از المان‌هاي مهم در طراحي دكوراسيون داخلي منازل و ادارات محسوب مي‌شود كه در كنار ديزاين و طراحي كف، ديوارها و سقف اتاق‌ها جلوه خاص و منحصر به فردي به محيط منزل يا محل كار شما مي‌دهد. معمولا به محض ورود در داخل ساختمان‌ها اولين سطوحي كه به چشم مي‌خورد سطوح ديوارها و پنجره‌هاي داخلي آن بنا است. به همين دليل بيشترين تمركز طراحان در طراحي و دكوراسيون محيط بر روي اين دو سطوح مي‌باشد. انتخاب نوع و رنگ كاغذ ديواري‌ها و همچنين تعيين جنس، مدل و طرح پرده‌ها علاوه بر اينكه محيطي زيبا و دلنشيني را ايجاد مي‌كند، نقش به سزايي هم در روحيه ساكنين خانه و يا كاركنان ادارات ايفا مي‌نمايد. به نوعي مي‌توان گفت ايجاد حس آرامش، هيجان، شادي و بالا رفتن روحيه افراد با نوع دكوراسيون داخلي ارتباط مستقيم دارد. به همين دليل تاكيد مي‌شود كه در خريد و انتخاب پرده دقت و وسواس كافي به خرج دهيد.

mfni_m1.jpg

پرده بر حسب ويژگي‌هايش در انواع مختلف طراحي و توليد مي‌شوند و شما برطبق هدف و مكان خود مي‌توانيد يكي از آن‌ها را انتخاب و خريداري نماييد. پرده اداري، پرده پذيرايي، پرده شيد، پرده اتاق خواب، پرده آشپزخانه و... از جمله انواع پرده‌ها هستند كه براي خريد هر كدام از آن‌ها بايد نكاتي را در نظر بگيريد تا با خريدي مناسب و با صرفه محيط منزل يا كار خود را به محيطي دلپذير و آرامش بخش تبديل كنيد. خريد و انتخاب پرده به علت تنوع بالاي آن‌ها از لحاظ جنس، نوع كاربري و نوع تكنولوژي كاري سخت و پر چالش اما هيجان‌انگيز به نظر مي‌رسد. براي انتخاب و خريد انواع پرده از جمله پرده اداري، پرده پذيرايي، پرده شيد، پرده اتاق خواب و پرده آشپزخانه بايد پارامترهايي را در نظر داشته باشيد و اطلاعاتي در مورد هر كدام از آن‌ها كسب نماييد سپس اقدام به تهيه و نصب آن‌ها كنيد.

در ادامه ما به معرفي برخي از انواع جنس‌ها و مدل‌هاي مختلف پرده خواهيم پرداخت و نكات مهم و تاثيرگذار در تهيه و خريد انواع پرده را مورد بررسي قرار خواهيم داد. اگر قصد خريد پرده و تغيير در دكوراسيون خانه يا محل كار خود را داريد پيشنهاد مي‌كنيم تا پايان مطالب همراه ما باشيد.

انواع جنس پرده در طراحي دكوراسيون داخلي

جنس پرده بر اساس كاربرد آن‌ها و هدف شما از نصب پرده مي‌تواند متغير و متفاوت باشد. در بازار پرده‌هاي متنوعي از جنس‌هاي مختلف وجود دارد كه در زير به برخي از آن‌ها اشاره خواهيم كرد.

پرده ابريشم و مخمل

اين جنس از پرده ها معمولا در فضاهاي رسمي مانند سالن‌هاي پذيرايي و نشيمن‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرد و فضاي داخلي منزل يا اداره شما را مدرن و كلاسيك جلوه مي‌دهند. البته استفاده از اين جنس پرده به يراق آلات و ابزار بيشتري نسبت به ساير پرده‌ها نيازمند است. اين پرده‌ها به دليل سنگين بودن و ضخيم بودنشان نور كمتري را به محيط داخلي منعكس مي‌كند. قيمت اين جنس از پرده‌ها نسبت به ساير جنس‌ها بيشتر بوده زيرا به عنوان گران‌قيمت‌ترين پارچه‌ها شناخته شده‌اند .

پرده‌هاي كتان، ساتن، نخي

پرده با جنس نخ يا كتان به دليل ساده بودنشان مناسب هر سبك دكوراسيوني مي‌باشند و در بيشتر اتاق‌ها و سالن‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرد. بيشترين سبكي كه از اين نوع پرده‌ها در آن استفاده مي‌شود سبك مدرن و مينيمال است. از اين جنس پرده‌ها به عنوان پرده اتاق خواب، پرده آشپزخانه، پرده اداري حتي به عنوان پرده پذيرايي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. از لحاظ وزني سبك هستند اما ضخامت آن‌ها زياد است و نياز به وجود آستري ندارند.

پرده دانتل

اين جنس از پرده‌ها مناسب دكوراسيون اداري و حتي منازل است، به محيط جذابيت و زيبايي مي‌بخشد و فضاي دلپذيري را ايجاد مي‌كند. اين جنس از پرده‌ها به خاطر طراحي‌هاي منحصر به فردشان و نيز به دليل ظرافت و زيبايي كه دارند بسيار مورد توجه عموم قرار گرفته‌اند و از محبوبيت خاصي در بين افراد برخوردار هستند.

پرده حرير و تور

اين پرده‌ها كاملا نازك و سبك بوده و نسبت به ساير اجناس از ضخامت كمتري برخوردار هستند به همين دليل نياز به نصب آستري در زير كار دارند تا مانع عبور نور خورشيد به داخل منزل يا محيط كارتان شود. پرده حرير در مقايسه با انواع ديگر پرده‌ها ارزان‌تر بوده و از محبوبيت بالايي نيز برخوردار هستند. پرده حرير و تور را در اكثر سبك‌هاي دكوراسيون داخلي مي‌توان استفاده كرد و مناسب هر محيطي مي‌باشد.

انواع مدل پرده در طراحي دكوراسيون داخلي

طراحان داخلي هميشه جنس پرده را با توجه به مدل پرده انتخاب مي‌كنند و در سبك‌هاي مختلف دكوراسيون داخلي به كار مي‌برند. از انواع مدل پرده مي‌توان به مدل پرده والان دار، پرده رومن، پرده زبرا، پرده شيد رول، پرده كركره‌اي، پرده چوبي پرده حصيري، پرده پيلي دار و... اشاره كرد كه در زير برخي از اين مدل‌ها را مورد بررسي قرار خواهيم داد.

 

پرده پيلي دار: اين مدل پرده فضاي داخلي منزل يا محل كار شما را ساده اما بسيار شيك جلوه مي‌دهد. اين پرده‌ها براي بلندتر نشان دادن ديوارها بسيار مناسب است. جنس اين مدل پرده‌ها از پارچه‌هايي نازك مانند حرير است و مناسب هر سبك از دكوراسيون مي‌باشد.

پرده والان دار: يكي از قديمي‌ترين مدل‌هاي پرده مي‌باشد كه در آن والان به عنوان يك شال بر روي پرده اصلي قرار مي‌گيرد. در اين مدل اگر پرده اصلي ساده باشد والان آن را طرح دار انتخاب مي‌كنند و يا اگر پرده اصلي طرح دار باشد از والان‌هاي ساده استفاده مي‌نمايند. مدل پرده والان دار مناسب سبك‌هاي كلاسيك و سنتي است و امروزه از محبوبيت كمتري برخوردار است.

پرده رومتاين مدل از پرده‌ها جزو مدل‌هاي امروزي و مدرن قرار گرفته است. از ظرافت و زيبايي خاصي برخوردار بوده و و در سبك مدرن در دكوراسيون خانه‌ها از آن استفاده مي‌كنند. جنس پارچه اين مدل از نوع ضخيم ساده و يا بافت‌دار است و نياز به آستري ندارند. همچنين اين پرده‌ها به شكل عمودي و كركره‌اي باز و بسته مي‌شوند.

پرده زبرااين مدل پرده نيز مناسب هر فضايي است و به صورت پرده اداري، پرده پذيرايي، پرده اتاق خواب، پرده آشپزخانه از آن استفاده مي‌شود و نقش كارآمدي در فضاي آشپزخانه و اتاق خواب دارد. اين پرده‌ها به شكلي عمودي و بالا رونده نصب مي‌گردند و به راحتي مي‌توان به كمك آن نور و ديد به بيرون از پنجره را تنظيم كرد. پرده زبرا از دو لايه تركيبي پارچه و تور ساخته شده است كه به شكلي موازي كنار هم قرار گرفته‌اند به طوري كه شما مي‌توانيد به دلخواه خود زاويه بين تورها را تغيير دهيد.

پرده شيد رولاين مدل از پرده نيز در گروه پرده‌هاي كركره‌اي قرار دارد و به صورت رولي قابليت جمع شوندگي به سمت بالا را دارند. اين پرده به شكل عمودي حركت كرده و در بخش استوانه‌اي شكل بالاي خود جمع مي‌گردد. پرده شيد رول هم به صورت ساده در بازار موجود است و هم در طرح‌هاي مختلف گرافيكي و چاپي توليد و عرضه مي‌شود. ضخامت اين پرده‌ها بالا بوده و نياز به آستري ندارند. همچنين پرده شيد رول مانند پرده رومن به شكل مكانيزه حركت مي‌كند.

نكات مهم در انتخاب و خريد پرده جهت دكوراسون داخلي

بعد از اينكه با انواع مدل پرده‌ها و جنس آن‌ها آشنا شديد بهتر است قبل از خريد انواع آن به نكات مهم و كاربردي ديگري نيز توجه كنيد تا بهترين و مناسب‌ترين انتخاب را داشته باشيد. برخي از نكاتي كه بايد به آن توجه كنيد شامل موارد زير است:

قبل از خريد هر نوع پرده‌اي اول هدف خود را از نصب پرده مشخص كنيد و نوع سبك دكوراسيون خود را در نظر بگيريد. مثلا اينكه هدف شما از نصب پرده براي شادتر كردن محيط است يا آرامش بخش‌تر كردن آن

در نظر گرفتن مكان نصب پرده از نكات مهم در انتخاب جنس و مدل پرده به شمار مي‌آيد، به طبع جنس و مدل پرده اداري با پرده‌هاي داخل منزل فرق دارد. انتخاب پرده اتاق كودك با انتخاب پرده پذيرايي يا پرده آشپزخانه متفاوت است.

در هنگام انتخاب پرده حتما رنگ پرده را مورد بررسي قرار دهيد، از رنگ‌هايي استفاده كنيد كه اولا طبق سليقه همه افراد ساكن خانه يا محيط كار باشد و در ثاني با رنگ ديگر لوازم دكوراسيون منزل و رنگ ديوار پوش‌ها و كفپوش‌ها هم‌خواني داشته باشد تا محيطي زيبا و شيك ايجاد شود.

در انتخاب طرح‌هاي گرافيكي و يا چاپي روي پرده‌ها دقت كنيد و مناسب با محيطي كه در آن هستيد و روحيات افراد خانه يا اداره آن را انتخاب كنيد. به طور مثال طرح‌هاي كارتوني و شاد مناسب براي اتاق كودك است و طرح‌هايي سه بعدي از گل و گياه مناسب سالن‌هاي پذيرايي مي‌باشد.

 

 • حتما موقع خريد به جنس و مدل پرده توجه كنيد و مناسب با مكاني كه مي‌خواهيد پرده را در آنجا نصب كنيد جنس مناسب را تهيه نماييد. مثلا براي سالن‌هاي پذيرايي پرده‌هايي با جنس مخمل و يا پرده شيد رول مناسب است.
 • سبك‌هايي كه مي‌خواهيد در دكوراسيون داخلي به كار ببريد را در نظر گرفته و با توجه به سبك مورد نظر پرده تهيه نماييد.
 • حتما اندازه پرده‌ها را مورد بررسي قرار داده تا در زمان اجرا عرض مناسبي براي پرده داشته باشيد.
 • در خريد الحاقات پرده نظير ميل پرده حلقه و گيره دقت كنيد و سعي كنيد ميل پرده‌ها را كمي بزرگ‌تر از پنجره خريداري كنيد رنگ و جنس اين الحاقات بايد با رنگ و جنس پرده هم‌خواني و تناسب داشته باشد.

براي كسب اطلاعات جامع تر و بيشتر مي‌توانيد به سايت فروشگاه پردينه مراجعه كرده و ضمن مطالعه مقالات مندرج در اين سايت از تمامي انواع پرده‌هاي موجود در فروشگاه نيز بازديد نماييد و از راهنمايي‌هاي مشاورين اين فروشگاه بهرمند شويد.

 

منبع: فردانيوز


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۰۵:۵۲ توسط:صمن موضوع:

حامي ال جي تنها نمايندگي مجاز تعمير يخچال فريزر ال جي در اصفهان

ترديدي نيست كه يخچال فريزر يكي از مهم ترين وسايل در بين لوازم خانگي است.
بنابراين با بروز هر گونه نقص فني يا كاركرد ناقص يخچال ، خانواده دچار مشكل مي شود.
تعمير يخچال فريزر از پردردسر ترين تعميرات به شمار مي رود.
هزينه هاي بالاي تعميرات ، جابجايي مشكل و پرهزينه يخچال ، دغدغه يافتن يك تعميركار يا شركت معتبر كه كار تعمير را با كيفيت مناسب و در اسرع وقت انجام دهد و … از چالش هايي هستند كه براي تعمير يخچال با آن ها مواجه مي شويم.
از سوي ديگر افزايش روز افزون بهاي ارز و به تبع آن قيمت لوازم خانگي از جمله يخچال فريزر ، خود دليل مهمي است براي اين كه يخچال خود را براي تعمير به افرادي حاذق و كارآزموده بسپاريم.
يخچال فريزر علي رغم اين كه از لحاظ فني دستگاه چندان پيچيده اي نيست اما با عيوب و مشكلات بسياري مواجه مي شود كه بسياري از آن ها با چند راهنمايي ساده توسط خود شما قابل حل خواهند بود اما براي مشكلات جدي تر بايد دستگاه را به مركز تعميرات يخچال برده و يا از متخصص اين كار بخواهيد اين كار را در منزل يا محل كار انجام دهد.

نمايندگي تعمير يخچال ال جي در اصفهان

از جمله عيوبي كه يخچال هاي فريزر با آن ها مواجه مي شوند عبارتند از :
برفك زدن ، آب پس دادن در حين كار ، اتومات نكردن ، صداهاي بلند و غير عادي و ناهنجار ، داغ كردن بدنه ،خرابي و عدم نمايش صحيح مانيتور يخچال ، يخ زدن مواد غذايي درون يخچال ، بوي بد داخل يخچال فريزر ،  عدم توليد سرمايش كافي ، روشن نشدن يخچال ، بروز انواع مشكل در يخساز و آبسردكن و ده ها مشكل ديگر.
خوشبختانه ما براي همه اين دغدغه ها براي ساكنين محترم اصفهان و خميني شهر راه حلي داريم.
شركت حامي سرويس تنها نماينده مجاز خدمات پس از فروش لوازم خانگي ال جي در اصفهان است كه در زمينه تعمير انواع لوازم خانگي از جمله انواع تعميريخچال فريزر ال جي در اصفهان ، يخچال هاي سايد ، ماشين هاي لباسشويي ، ظرفشويي ، اتو ، جارو برقي و … فعاليت مي كند.
اين شركت سال ها است كه تحت مديريت آقاي سيد احمد حامي اداره مي شود.
ما به تجربه به مردم محترم اصفهان و خميني شهر ثابت كرده ايم كه در زمينه تخصص خود يد طولايي داريم.
در شركت حامي ال جي خدمات نصب ، چك آپ و تعميرات با حداقل هزينه ، با بهترين كيفيت و در كم ترين زمان ممكن انجام مي شوند. از آن جايي كه ما به توانمندي هاي كارشناسان خود اطمينان داريم تعميرات ما هر كدام تا مدتي معقول شامل گارانتي مي شوند.

منبع : نمايندگي  تعمير يخچال فريزر ال جي در اصفهان


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۱۷:۵۷ توسط:صمن موضوع:

راهكارهاي كسب درآمد از طراحي سايت

راهكارهاي كسب درآمد از طراحي سايت

در اين مقاله قصد دارم تا توصيه هايي را در ارتباط با اينكه چگونه و كجا از شغل طراحي سايت مستقل درآمد به دست بياوريد، در حالي كه شما هم چنان يك دانشجوي طراحي گرافيك مي باشيد، ارائه كنم.

براي دانشجويان سال اول، دوم و سوم، پيدا كردن يك كار پاره وقت طراحي سايت بسيار سخت است و تقريباً غير ممكن مي باشد و خيلي از افراد ترجيح مي دهند تا در مغازه سوپرماركت محله خود به كار بپردازند. من در اينجا به شما اثبات مي كنم كه دانشجويان طراحي نيز مي توانند در اين بخش از طراحي وب سايت به فعاليت بپردازند، در حالي كه هم چنان به تحصيل خود ادامه مي دهند.

مشكلات

مشكلاتي كه دانشجويان طراحي بيشتر با آن روبرو مي باشند به اين ترتيب است كه آن ها مهارت هاي لازم براي يك طراح متخصص و حرفه اي شدن در بر ندارند زيرا آن ها هم چنان سعي در آناليز و آموزش جزئيات نرم افزارها مي باشند آن ها هنوز داراي نمونه كار مشهور و محبوبي نمي باشند و اطلاعات و آگاهي هايي در ارتباط با مشتريان، و مديريت زمان ندارند. بياييد به اين مشكلات و راه حل آن ها نگاهي بياندازيم.

1- نداشتن مهارت هاي پايه طراحي سايت.

اين مورد دليل اين است كه چرا شما هم چنان در دانشگاه يا كالج به سر مي بريد: براي آموختن چنين مهارت هايي. در هر صورت در دانشگاه يك دانشجوي ايستاتيك و يكنواختي نباشيد، شما بايد پيش برويد و موارد بيشتري را ياد بگيريد و مانند رهبر و سر دسته دانشجويان ديگر باشيد. شما بايد در انجمن ها و گروه هاي طراحي گرافيك فعال باشيد، وبلاگ هاي طراحي و طراحي سايت مستقل را (مانند موردي كه هم اكنون در آن حضور داريد) بخوانيد، كتاب هايي را قرض گرفته و يا خريداري كنيد، سوالاتي را بپرسيد و غيره. طراحي سايت اختصاصي

به موسسه طراحي سايت محلي خود رجوع كنيد و از آن ها بخواهيد براي به دست آوردن تجربه، پروژه هايي را به شما بسپارند و شما را به كار بگيرند. من شخصا از اين مورد موارد بسيار زيادي را درباره مشتريان و مديريت زمان پروژه ها آموختم. مطمئن باشيد كه اين امر به شكل گرفتن مهارت هاي ابتدايي طراحي سايت تان بسيار كمك كند.

2- نداشتن مهارت هاي كامپيوتري و نرم افزاري.

شما به مهارت هاي كامپيوتري و نرم افزاري نياز داريد تا يك طراح گرافيكي موفقي بشويد و بهترين راه براي دستيابي به اين مهارت ها خواندن منابع آموزشي، كتاب ها و تمرينات مي باشد. با خواندن منابع آموزشي و كتاب ها شما آگاهي هاي بسياري را از نرم افزارها به دست مي آوريد و بهتر مي توانيد به عنوان يك طراح گرافيكي به فعاليت بپردازيد. طراحي سايت تهران   

سعي كنيد تا تجربه هايي را از طراحان متخصص و حرفه اي جويا شويد- بهترين راه براي اين كار رجوع كردن به موسسه طراحي سايت محل خودتان مي باشد، در بيشتر مواقع آن ها بسيار خوشحال مي شوند تا به شما كمك كنند. مورد ديگري كه من نيز انجام داده ام به اين ترتيب است كه آيتم هاي استوك رايگاني را دريافت نماييد و دوباره آن ها را بسازيد تا مشاهده كنيد كه چگونه آنها ساخته مي شوند. شخصا اين امر، دنياي جديدي را براي من نمايان ساخت.

در آخر اين بخش: تمرين كنيد، تمرين كنيد، تمرين كنيد.

3- نداشتن يك نمونه كار مشهور و معتبر

هر طراح وب سايتي مي بايست از يك جايي شروع كند و هر طراحي به هر حال بايد از صفر آغاز به كار كند و از اين رو شما تنها نيستيد. نمونه كار احتمالا مهمترين موردي است كه شما در دانشگاه انجام مي دهيد، زيرا اين مورد مي تواند به شما كمك كند تا در آينده و زماني كه فارغ التحصيل شديد، كار تمام وقتي را به دست بياوريد. طراحي سايت شركتي

 نمونه كارها در نوع خود مبحث جداگانه اي مي باشند، در هر صورت شما مي توانيد آن را توسط خلاصه طراحي هاي گرافيكي تخيلي انجام دهيد. اگر اين موارد تخيلي داراي كيفيت بالايي باشند، هيچ كس به واقعي نبودن آن توجه اي ندارد.

4- نداشتن آگاهي هايي در ارتباط با مشتريان و مديريت زماني

تقريبا تمامي فارغ التحصيلان در زمينه طراحي گرافيكي داراي كمبود مهارت هاي مديريت زمان و مشتري مي باشند: تجربه، كليد اصلي در اين زمينه محسوب مي شود و هيچ راهي به جز اين كه به موسسه طراحي سايت محل خود رجوع كنيد تا تجربه هاي بهتري به دست بياوريد، وجود ندارد. تنها به ياد داشته باشيد كه خود را حتما دانشجوي طراحي گرافيكي معرفي كنيد و بگوييد كه مي خواهيد موارد جديدي را آموزش ببينيد. با كار كردن در اين موسسه هاي طراحي با تمامي موارد مربوط به مشتريان، مديريت زماني و غيره در ارتباط مي شويد. ساخت سايت     

 

در اين جا يك پاسخ واقعي از مخاطبين سايت من وجود دارد- واقعا كاربري است!

"سلام آقاي JACOB. شما يك شخص فارق العاده و افسانه اي مي باشيد. من توصيه هاي شما را در ارتباط با درخواست كار از موسسه طراحي سايت محلي پيروي نمودم و زماني كه آن ها به من گفتند كه مي توانم براي يك روز در هفته آن جا مشغول شوم، متعجب شدم. من هميشه فكر مي كردم كه آن ها به من مي گويند كه "ما زمان كافي را براي دانشجويان جوان بي تجربه نداريم". شما درست مي گفتيد، آن ها نيز از صفر دست به كار شدند. شايد كار بسيار كوچكي محسوب شود، اما تجربه هاي ضروري كه در آن وجود دارد باعث مي شود تا زماني كه در آينده براي شغل تمام وقت درخواست مي دهم، از ساير دانشجويان متمايز باشم، زيرا من تجربه هايي را در حين كار با پروژه طراحي سايت و مشتريان به دست آورده ام." شركت طراحي سايت     

5- دريافت مشتريان و يا پروژه هاي طراحي سايت.

بعد از اينكه به اندازه كافي اعتماد به نفس لازم را براي طراح سايت مستقل شدن و يا كار كردن در موسسه هاي طراحي سايت در طول تحصيل در دانشگاه به دست آورديد، به دنبال مشتريان و يا پروژه هاي باشيد.

دانشجويي طراحي مي باشيد كه كار طراحي سايت مستقل را انجام مي دهد و يا مي خواهيد در آينده به اين امر دست يابيد؟ لطفا داستان هاي تان را با ما به اشتراك بگذاريد.

 1. https://hamedweb.mizbanblog.net/Post/7/Carpet-Website-Design--Carpet-Website-Design.html
 2. https://hamedweb.mizbanblog.net/Post/5/Commercial-and-commercial-site-design.html
 3. https://hamedweb.mizbanblog.net/Post/3/Exchange-site-design.html
 4. https://samyarweb.mizbanblog.net/Post/1/Real-estate-site-design.html
 5. https://samyarweb.mizbanblog.net/Post/9/Construction-site-design.html
 6. https://samyarweb.mizbanblog.net/Post/7/Carpet-Website-Design--Carpet-Website-Design.html
 7. https://samyarweb.mizbanblog.net/Post/5/Commercial-and-commercial-site-design.html
 8. https://samyarweb.mizbanblog.net/Post/3/Exchange-site-design.html
 9. https://webinja.mizbanblog.net/Post/1/Real-estate-site-design.html
 10. https://webinja.mizbanblog.net/Post/9/Construction-site-design.html
 11. https://webinja.mizbanblog.net/Post/7/Carpet-Website-Design--Carpet-Website-Design.html
 12. https://webinja.mizbanblog.net/Post/5/Commercial-and-commercial-site-design.html
 13. https://webinja.mizbanblog.net/Post/3/Exchange-site-design.html
 14. http://seowebdesigning.blogtez.com/post34.php
 15. http://seowebdesigning.blogtez.com/post42.php
 16. http://seowebdesigning.blogtez.com/post40.php
 17. http://seowebdesigning.blogtez.com/post38.php
 18. http://seowebdesigning.blogtez.com/post36.php
 19. http://webdesigning.niloblog.com/p/42/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%A7%DA%A9-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA
 20. http://webdesigning.niloblog.com/p/50/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۴۵:۴۱ توسط:صمن موضوع:

انواع پمپ هاي خلا فروشگاه آنلاين شو

انواع پمپ هاي خلا  فروشگاه آنلاين شو

انواع پمپ هاي  وكيوم به سه دسته كلي تقسيم مي شوند: پمپ هاي  وكيومvac خشك كه به آنها پمپ هاي  وكيومoil بدون روغن نيز گفته مي شود. پمپ  وكيومring حلقه روغن كه به آن پمپ  وكيومروغن گردشي و در آخر پمپ  وكيومring حلقه آب نيز گفته مي شود كه به آن پمپ  وكيومآب در گردش نيز گفته مي شود. در زير هر يك از آنها را توضيح خواهيم داد.

پمپ  وكيوم خشك

پمپ هاي  وكيوم خشك  وكيوم كمي دارند و بيشتر در محيط هاي خورنده كه انواع ديگر پمپ هاي  وكيومقادر به كار نيستند مورد استفاده قرار مي گيرند. مقدار  وكيومfinal نهايي توليد شده در اين مدل ؛ بين يك تا ده ميلي متر جيوه است. پمپ  وكيومبدون روغن مدل هاي مختلفي دارد. به عنوان مثال ، مدل اجرايي در محيط هايي با فشار هوا بالا و پمپ  وكيومديافراگم در محيط هاي مختلف استفاده مي شود. از پمپ  وكيومvac دستي در مصارف خانگي نيز استفاده مي شود.

پمپ  وكيومvac خشك مزاياي زيادي دارد. اين دستگاه عمر طولاني دارد و اصطكاك نسبتاً كمي دارد. همچنين عمليات  وكيوم  با اعمال فشار انجام مي شود و از روغن در آن استفاده نمي شود. حجم دستگاه كم است و علاوه بر ساكت بودن ، هيچ آلاينده اي ندارد. قيمت پمپ  وكيومvac خشك نيز پايين است.

قيمت پمپ وكيوم VALUE مدل VE160N قيمت پمپ وكيوم VALUE مدل VE180N

 

پمپ  وكيومring حلقه روغن

عملكرد اين نوع پمپ هاي  وكيومدوار است و داراي دو تيغه است كه توسط روتور 180 درجه مي چرخد. در اين نوع دستگاه ها ، هوا از يك طرف وارد مي شود و سپس فشار كم از طريق پمپ  وكيومoil روغن توليد مي شود. از طرف ديگر بيرون مي آيد.

مهم است كه اين دستگاه هميشه روغن كافي داشته باشد ، در غير اين صورت عملكرد آن مختل مي شود ، زيرا روغن علاوه بر عايق ، خنك كننده و روغن كاري قطعات مختلف را نيز بر عهده دارد.

نحوه كار در اين دستگاه ، به صورت يك فرايند مكش تكراري ، ايجاد فشار كم براي  وكيومvac و گازهاي خروجي از اگزوز. اين مدل از پمپ هاي  وكيومداراي وزن سبك بوده و كارايي آن از مدل قبلي بالاتر است. مدل هايي با ابعاد كوچك براي ايجاد شكاف هاي كوچك مناسب هستند. اين نوع پمپ هاي  وكيومقيمت مناسبي دارند و سر و صدا و لرزش كمتري دارند.

پمپ  وكيومvac آب در گردش

يكي از محبوب ترين و پركاربردترين مدل هاي پمپ  وكيومvac ، كه براي جابجايي انواع گازها و مايعات استفاده مي شود ، پمپ  وكيومآب در گردش است. اين نوع پمپ هاي  وكيومانواع مختلفي از جمله تك پروانه ، پروانه دوبل (كه در آن دو پروانه نقش دو پمپ را دارند) و پمپ  وكيومpump آبي با بيش از دو پروانه. قبل از شروع عمليات ، لازم است كه داخل محفظه پمپ را با مقدار مشخصي (كمي كمتر از مركز بدن) با آب بپوشانيد.

در اين مدل پمپ  وكيوم، مصرف برق در مقايسه با ساير مدل ها كمتر و بازده آن بيشتر است. اين دستگاه داراي لرزش كم و همچنين به دليل ساختار يك تكه است. ميزان خطا كم است. ويژگي ديگر پمپ  وكيومvac آب اين است كه نيازي به روغن كاري داخلي ندارد.

 

پمپ وكيوم VALUE مدل VE135N

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۴۷:۰۲ توسط:صمن موضوع: