گفتگو با عشق گفتگو با عشق .

گفتگو با عشق

فروش سانروف دست دوم و انواع آن

امروزه بسياري از افراد به دنبال فروش سانروف دست دوم هستند تا آن را روي ماشين خود نصب كنند. در واقع بايد بدانيد بسياري از ماشين ها داراي سانروف نمي باشند ولي شما مي توانيد آنها را روي ماشين خود نصب كنيد و از ويژگي هاي آن بهره مند شويد. شما اگر مي خواهيد سانروف را روي ماشين خود نصب كنيد بايد بدانيد كه آن هم انواع مختلفي دارد و براي نصب آنها بايد با انواع متفاوتي كه دارند آشنايي لازم را به دست آوريد. به عنوان مثال شما مي توانيد به دنبال فروش سانروف استوك و يا ... باشيد كه هر يك از آنها بر اساس ويژگي هاي متنوعي كه دارند روي ماشين هم بر اساس آن ويژگي ها بايد نصب شوند.

آشنايي با فروش سانروف دست دوم و انواع آن :

 سانروف يك قطعه متحركي مي باشد كه آن را روي سقف ماشين تعبيه كرده اند، هدف اصلي از نصب آن جذب كردن نور و وارد شدن جريان هوا به درون كابين مي باشد. براي فروش سانروف دست دوم شما بايد به دنبال يكي از نمونه هاي آن باشيد كه شيشه آن با شيشه ماشين يك جنس داشته باشند، در اين صورت زيبايي بيشتري خواهند داشت. شما به راحتي مي توانيد آن را باز و بسته كنيد و همچنين هواي مورد نياز را هم براي سرنشينان تامين مي نماييد. نحوه عملكرد و كنترل آنها به دو صورت الكترونيكي و دستي مي باشد.

utz4_x1.jpg

فروش سانروف دست دوم

در نوع اول بايد سرنشين براي باز و بسته كردن آن از دست خود كمك بگيرد، ولي در نوع دوم به صورت الكترونيكي مي تواند آن را باز و بسته كند. شما زماني كه مي خواهيد اقدام به خريد و فروش سانروف دست دوم نماييد بايد به نوع آن دقت بسيار زيادي داشته باشيد. برخي از مهمترين مدل هاي سانروف مانند فروش سانروف استوك عبارت مي باشد از :

1. سانروف داخلي :

به طور معمول در بسياري از خودروها از سانروف هايي كه داخلي هستند استفاده بسيار زيادي مي شود. در اين مدل از فروش سانروف دست دوم شما بايد بدانيد كه پنل ها وارد سقف مي شوند اما فضاي آنها به هيچ عنوان كاهش پيدا نمي كند، چرا كه آنها نياز به سقف ضخيم تري دارند. در گذشته قسمت متحرك آن را با جنس بدنه هماهنگ مي ساختند، به عنوان مثال اگر بدنه فلزي بود رنگ سانروف را هم به رنگ فلز در مي آورند. اما اكنون با گذشت زمان ديگر پنل هاي فلزي كاربرد زيادي ندارند و جاي خود را به صفحه هايي كه شيشه اي هستند داده اند.

2. سانروف اسپويلر :

افرادي كه فروش سانروف دست دوم را بر عهده دارند به طور معمول اين نوع از سانروف را به خودروهايي كه اندازه كوچك تري دارند پيشنهاد خواهند داد. جنس آنها از شيشه مي باشد و حركت آنها هم به وسيله موتورهاي الكتريكي انجام مي شود كه در دو زاويه حركت دارند يكي از آنها عقب و ديگري هم به جلو مي باشد. براي نصب اين نوع سانروف به زمان بيشتري نياز است تا دكمه الكتريكي آن را هم در خودرو تعبيه كنند. در واقع بايد بدانيد بسيار ياز افرادي كه خودروي كوچكي مانند 206 دارند مي توانند از اين مدل سانروف استفاده كنند.

فروش سانروف دست دوم

3. سانروف پاپ آپ :

از ديگر انواع سانروف كه شما مي توانيد زمان فروش سانروف دست دوم آن را خريداري كنيد اين نوع مي باشد. اين سانروف دستي مي باشد و شما به راحتي مي توانيد آن را از سقف جدا كنيد، بسياري از افرادي كه نصب اين سانروف ها را بر عهده دارند، آنها را به صورت زاويه دار نصب مي كنند. شما براي نصب اين سانروف ها مي توانيد به افرادي كه در اين زمينه تخصص دارند مراجعه كنيد تا به بهترين نحو ممكن سانروف مورد نظر خود را نصب نمايند، آنها به خوبي با شيوه نصب آشنايي دارند و به همين دليل بدون هيچ اشكال و ايرادي آنها را در مناسب ترين قسمت سقف ماشين نصب مي كنند.

4. سانروف جمع شونده :

از ديگر انواع سانروف هايي كه شما مي توانيد هنگام فروش سانروف دست دوم آنها را خريداري كنيد نوع جمع شونده آن مي باشد. به طور معمول جنس آن از برزنت است و شما مي توانيد آنها را روي سقف خود نصب كنيد شيوه نصب آنها به گونه اي مي باشد كه از قسمت شيشه جلويي ماشين تا انتها اين برزنت ادامه دارند و به صورت الكترونيكي باز و بسته مي شود. نصب اين شيشه ها هم زمان زيادي مي برد و به همين دليل شما بايد براي نصب آنها به افرادي كه تخصص بيشتري دارند مراجعه كنيد. اين دسته از افراد از آنجايي كه تخصص زيادي دارند در كمترين زمان مي توانند سانروف را نصب كنند.  قابليت جمع شوندگي سانروف ها بسيار عالي مي باشد و در كمترين زمان مي توانيد آنها را باز و بسته كنيد به طور معمول رنگ برزنت سانروف مشكي مي باشد، ولي البته شما مي توانيد بر اساس نوع ماشين خود يكي از رنگ هاي ديگر آن را خريداري كنيد.

فروش سانروف دست دوم

5. سانروف جداشونده :

 در اين مدل از فروش سانروف دست دوم پنل آنها به طور كامل از جاي كنده مي شود و به نوعي بايد بدانيد كه خودرو در اين حالت كانورتيبل مي باشد. البته كه بايد بدانيد استفاده از اين نوع سقف بيشتر در ماشين هايي به كار مي رود كه بسيار لوكس هستند، و در ماشين هاي ديگر هم مي توانيد آنها را نصب كنيد. البته كه بايد براي خريد آنها بايد هزينه بيشتري پرداخت كنيد. بسياري از افرادي كه مايل هستند سانروف هاي لوكس و زيبايي را روي ماشين خود نصب كنند مي توانند اين مدل را خريداري كنند.

6. سانروف چشم انداز :

براي فروش سانروف دست دوم جديد و به روز مي توانيد اين مدل را انتخاب كنيد شما مي توانيد به صورت تك شيشه با چند تكه روي سقف نصب كنيد. يكي از ويژگي هاي اصلي و مهمي كه اين شيشه ها دارد اين است كه عقب و جلو را به خوبي پشتيباني مي كند.

فروش سانروف دست دوم

7. سانروف لندولت :

اين مدل از سانروف بيشتر روي خودروهايي كه لوكس و تشريفاتي هستند نصب مي شود و بيشتر سرنشينان عقب را پشتيباني مي كند.

 


برچسب: فروش سانروف دست دوم و انواع آن،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ تير ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۷:۳۷ توسط:صمن موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :